Pravidla úspěchu


3 body

Hodnocení: neohodnoceno

Přidáno: 31.08.2021

Pravidla úspěchu   Jack Canfield

Jako další z knih jsem si vybral pravidla úspěchu. Dlouho se snažím najít vyrovnanost mezi školou, prací a osobním životem. Vždy se mi totiž podaří být spokojený v jedné z těchto částí, ale nikdy ne dohromady. 


Primární problém vidím stále v tom, že si nedokážu správně organizovat čas a pracuji “vždy na všem”. Právě proto bych si rád rozdělil každý den do jednotlivých bloků, kdy se budu věnovat pouze předeme stanoveným činnostem.


Požadovaný úspěch ale nepřijde pouze s dobrou časovou organizací. Je zapotřebí si v každé z oblastí stanovit ten správný cíl a ten následovat, aby nás to co děláme naplňovalo a dávalo nám smysl.

Důležité také je nezastavovat se dlouho nad minulostí a neustále o ní přemýšlet, protože právě to je jedna z věcí, která nám zabraňuje pouštět se do něčeho nového. Samozřejmě je ale zapotřebí čerpat z ponaučení, které nám minulost přinesla. 


Například před důležitým rozhodnutím nebo schůzkou je zapotřebí se správně připravit a promyslet si všechna možná řešení, abychom se tak lépe vyhnuli neúspěchu, který by nás zastavil před novou výzvou. Hodnocení: neohodnoceno

Nový komentář:Komentáře (0):Nejnovější eseje:

Kategorie: Marketing

Body: 3

19.04.2024

Kategorie: Management

Body: 0

19.04.2024

Kategorie: Učení

Body: 0

Kategorie: Vedení

Body: 3

19.04.2024

Kategorie: Vedení

Body: 3

19.04.2024

Sleduj nás na sociálních sítích: