Learning expedition


O projektu

Learning Expedition je jedinečný projekt, který vás vtáhne do tajů finského konceptu vzdělávání a seznámí Vás s inovativními metodami, využívanými během studia. V Tiimiakatemia® Prague se totiž učíme pomocí dialogu, tvoříme vlastní vzdělávací plány, máme speciální co-workingové prostory a budujeme reálný byznys v týmové společnosti.

Pokud chcete vidět finský koncept vzdělávání v českém prostředí a odnést si cenné zkušenosti aplikovatelné nejen do profesního života, přijďte a prožijte s námi Learning Expedition!

Zatím tu nic není...

Na vlastní kůži

Projekt Learning Expedition vznikl za účelem představení finského konceptu Tiimiakatemia®️ pro širokou veřejnost, zájemce o studium, manažery a nadšence pro alternativní vzdělávání. V rámci tohoto projektu připravujeme i několikadenní zážitkové programy v naší komunitě, během kterých se účastníci dozví, jak Tiimiakatemia®️ Prague funguje, jaké používá metody, na jakých projektech teampreneuři pracují a v neposlední řadě si účastníci sami vyzkouší některé z inovativních nástrojů a metod v praxi.

Sleduj nás na sociálních sítích: