Jak na sítě


1 bod

Hodnocení: 100 %

Přidáno: 16.06.2020

Jak na sítě   Michelle Losekoot

Jak na sítě – Michelle Losekoot & Eliška Vyhnánková


Jak na sítě jsem se rozhodla přečíst, jelikož ji četl Zdenda i Niky a řekli, že je tam spousta užitečných informací. A měli pravdu.


Knížka mě hrozně bavila a odnáším si z ní spoustu věcí. Doufám, že mi také pomůže v našem projektu MarkMe, kde se staráme hlavně o sociální sítě.


Jak na sítě je velice obsáhlá kniha, ve které je spousta informací o Twitteru, Facebooku, Instagramu, LinkedInu a Youtube. Dozvíte se tu, co je vlastně obsahový marketing, který může pomoci vést stránku bez nesmyslného obsahu. Zmiňují zde velké množství důležitých informací, na které je třeba dbát, když si vyděláváte vedením sociálních sítí – analýza, komunikace se zákazníky, jak vybrat správného influencera, jak sestavit dobrou marketingovou strategii, metrika, placená reklama.


Obsah této knihy mě donutil se zamyslet nad tím, co opravdu bych chtěla dělat. Člověk si totiž myslí, že vést sociální sítě je hrozně jednoduché, ale ono tomu tak není. Je zatím spoustu práce a je třeba tomu věnovat ještě více času. Je třeba dbát na různá pravidla a ještě důležitější je, si přečíst podmínky Instagramu/Facebooku, aby nenastaly zbytečné problémy.


Díky této knize také vím, že vést sociální sítě chci zkusit, chci se v tom nejvíce vzdělat, ale nebude to mé životní poslání. 


Jak na sítě doporučím určitě všem. Podle mě je fajn se dočíst nové informace o naší dnešní moderní době a přiučit se něčemu novému.Hodnocení: 100 %

Nový komentář:Komentáře (0):Nejnovější eseje:

Kategorie: Učení

Body: 0

Kategorie: Učení

Body: 0

19.04.2024

Kategorie: Vedení

Body: 3

19.04.2024

Kategorie: Vedení

Body: 3

19.04.2024

Kategorie: Marketing

Body: 2

19.04.2024

Kategorie: Učení

Body: 2

19.04.2024

Sleduj nás na sociálních sítích: