Ektor agresivní motivace


2 body

Hodnocení: neohodnoceno

Přidáno: 27.12.2021

Myšlením k bohatství   Napoleon Hill

Tuto knihu jsem začala číst s představou, že pro mě opravdu může znamenat miliony. Její čtení mě bohužel postupně přestávalo bavit. Příklady z knihy mi přijdou zastaralé a nedařilo se mi je přirovnat k dnešnímu světu. Při čtení mi do hlavy vstupovali texty písní od Ektora. Někdy mi přišlo, že knihu snad cituje- Proto bych to chtěla trochu rozebrat a zaměřit se na touhu, která mi z knihy zůstala nejvíce v hlavě.Nejdůležitější je TOUHA

Celá kniha se k touze pořád vrací, je to základ k dosažení majetku. Když nevěříte, těžko něčeho docílíte. Celá Ektorova píseň Jednou to budem mít, je o touze a přesvědčení.


Nejdůležitější pasáž:

„Musíš to otočit a přiznat si, že chceš ranec, - definovat

a ne si říkat, že máš předurčený žít, jak chudák,

kdo chce bejt bóler, musí v tý palici nosit plán, - plánování (sedmá kapitola)

i když ti nuly říkaj "Přestaň snít, ty dítě",

klidně tě budu denně hecovat a hrotit sám,

zařvi na ně "Zmrdi, jednou budu mít ty míče" - říkat to nahlas


Těmito slovy v podstatě shrnul šest návodů, jak proměnit touhu ve zlato.

Touha je pro úspěch opravdu důležitá, vidím to všude kolem sebe. Já v sobě mám obrovskou touhu po bohatství, ale chybí mi vizualizace, přesné definování, autosugesce a víra. Jestli si někdo říká, že má předurčené žít jak chudák, tak jsem to já. Tato myšlenka mě vždy dožene a veškerou touhu shodí. Musím s tím začít víc bojovat, vnímat jinak sebe i význam peněz v mém životě.


Správné Ektorovi texty mohou s touhou a motivací pomoc, celý vibe písní vám s tím pomůže. Po poslechu se cítíte, jak prezident zeměkoule. Dokážete cokoli! Ektor ale nezapomíná na druhou stánku věci, druhý bod z šesti návodů: Co hodláte poskytnou na oplátku za peníze. V Ektorově podání – čas. Velké peníze se nevydělají z gauče. Pokud chcete něco víc, musíte se zvednout a začít makat. Všechen ten čas se vám jednoho dne vrátí, o tom přesně mluví „Jednou to budem mít.“


Z knihy si odnáším celou kapitolu o touze a šest návodů, jak proměnit touhu ve zlato. Zatím jsem to nezkusila, ale chci se do toho hned pustit. Pro všechny, kdo potřebují trochu agresivní motivace, jsem vytvořila motivační playlist. Můžete tam přidat jakýkoli motivační song, ať se podělíme a vyděláme ty vysněné miliony!

Odkaz na palylist: https://open.spotify.com/playlist/5X9bGGcw0zRztJRdQuEKG7?si=7774d3cdea114f6d


Hodnocení: neohodnoceno

Nový komentář:Komentáře (0):Nejnovější eseje:

Kategorie: Učení

Body: 0

Kategorie: Učení

Body: 0

19.04.2024

Kategorie: Vedení

Body: 3

19.04.2024

Kategorie: Vedení

Body: 3

19.04.2024

Kategorie: Marketing

Body: 2

19.04.2024

Kategorie: Učení

Body: 2

19.04.2024

Sleduj nás na sociálních sítích: